Zoom

Szklanka Versaille wysoka 340 ml

26,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Wysoka szklanka z tłoczonymi motywami barokowymi, zwojami, kwiatami i muszlami Saint-Jacques'a.

Wykonana z grubego, odpornego na uszkodzenia szkła.

Można myć w zmywarkach.

Produkt francuskiej firmy La Rochere.

Wymiary:

14 x 8,5 cm

Pojemność:

340 ml

 Zamów przez telefon: + 48 6 9504 9504
 Zamów mailem:

bellemaisonceo

Szczegóły

Szkło dekoracyjne - francuski szyk w Twoim domu

Jeżeli marzysz o tym, by Twój dom prezentował się naprawdę wyjątkowo i nieszablonowo, bardzo ciekawym pomysłem na jego aranżację jest klasyczny styl francuski, który w wyobraźni przenosi nas do czasów pięknych pałacyków i pełnych bogactwa zamków. Oczywiście, Twój dom nie musi wcale go przypominać - wciąż możesz zachować w nim przytulność i poczucie swobody, jednocześnie wprowadzając do niego eleganckie i szykowne dodatki. Takie detale naprawdę zrobią ogromną różnicę! Jednym z pomysłów na stylowe dodatki jest szkło dekoracyjne - to takie elementy wystroju wnętrz, które nadają mu prawdziwie wyjątkowy charakter.

Szkło ozdobne może przybierać różne formy - być może będą to tylko dekoracje, a może jednocześnie będą pełniły funkcjonalną rolę w Twoim domu? Wytworne Szklanki do wody Versaille to znakomite szkło dekoracyjne, które możesz używać na co dzień, nadając wspólnym spotkaniom przy stole niemal uroczystego wyrazu. Szkło ozdobne Versaille to wysokie szklanki do wody zdobione tłoczonymi motywami barokowymi, zwojami, kwiatami i muszlami Saint-Jacques'a. Wykonane z grubego i odpornego szkła naczynia z pewnością uświetnią każdą rodzinną uroczystość!

Szklanki do wody - naczynia w wyjątkowym stylu

Jeśli pragniesz podkreślić romantyczny, elegancki i pełen klasy styl w Twoim domu, szkło dekoracyjne z motywami nawiązującymi do epoki renesansu czy baroku będzie fantastycznym rozwiązaniem, które z całą pewnością zachwyci wszystkich gości. Warto skusić się na piękne szklanki do wody i sięgać po nie nie tylko podczas wyjątkowych okazji, ale również na co dzień! W tej sposób możesz przez chwilę poczuć się w swoim domu jak we wspaniałym, francuskim pałacyku.

Informacje dodatkowe

Jednostka miary Nie
Status produktu Nie
Dostępność 24h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Szklanka Versaille wysoka 340 ml