Pledy i narzuty

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Pledy

Pled używany jako zamiennik koca, jest nieodzowny w każdym mieszkaniu, domu. Przydają się do otulenia podczas drzemki, oglądania telewizji i czytania książki. Możemy też po prostu otulić się pledem i po prostu marzyć, marzyć i marzyć. Pled możemy spokojnie wykorzystać w ogrodzie, na balkonie lub zabrać ze sobą na wczasy. Zawsze się przyda. Pled jest także przydatny w sypialni jako narzuta na łóżko - możemy dzięki temu przykryć pościel i uchronić ją przed zabrudzeniem.

Nasze pledy są bardzo cieple, dwustronne i niezwykle efektowne. Z frędzlami lub bez. W stonowanych lub żywych kolorach. Na pewno znajdą Państwo pled pasujący do stylu Waszego mieszkania. Będzie on nie tylko praktycznym dodatkiem do sypialni, ale także jej dekoracją. Pledem mogą Państwo także przykryć kanapę w salonie lub ławkę w ogrodzie, by ukryć ich mankamenty lub obdrapania, a także umilić sobie siedzenie na nich.

Pledy sprowadzamy od najlepszych europejskich producentów, starannie dobierając tkaninę, wzór, kolorystykę i jakość. Posiadamy pledy takich marek jak m.in. Riviera Maison czy Blanc Mariclo.

Oprócz pledów posiadamy też szeroki asortyment koców i narzut na łóżko, gdzie znajdą Państwo jeszcze inne kolory i faktury narzut. Warto dopasować je do stylu własnego mieszkania by stanowiły jego integralną całość i były jednocześnie dekoracją sypialni lub salonu.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym całym asortymentem.

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
      1. Koce 5
      2. Pledy i narzuty 7
Cena
  1. 0,00 zł - 99,99 zł 5
  2. 100,00 zł i więcej 2
Producent
  1. Blanc Mariclo 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.