Narzuty

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Narzuty na łóżko i kanapę

Narzuty na łóżko to niezbędny dodatek do sypialni, który pełni nie tylko funkcję użyteczną, ale także stanowi dekorację sypialni. Narzuty na łóżko stosujemy w celu przykrycia pościeli i wprowadzenia porządku do sypialni, a także w celu zabezpieczenia pościeli przed zabrudzeniem. Narzuty na łóżko mogą być wykonane z różnych materiałów. Możemy wybrać narzutę bawełnianą (polecamy wykonane w 100% z bawełny) lub satynową – wszystko zależy od naszych preferencji i stylu naszego mieszkania.

Wybierając narzutę na łóżko powinniśmy zwrócić uwagę na to by była łatwa w utrzymaniu i by można było ją prać w pralce- to zaoszczędzi nasz czas i ułatwi utrzymanie jej w czystości i regularne odświeżanie. Ponadto warto zwrócić uwagę na rozmiar narzuty. Istnieją dwa sposoby nakrycia łóżka narzutą- wierzchnie, sięgające do podłogi, bądź założone pod materac. Warto dodać kilka centymetrów zapasu, gdyż pościel na łóżku unosi narzutę.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę narzut i pledów na łóżko: gładkie i pikowane, w stonowanych lub żywych kolorach, jednolite lub we wzorki, z frędzelkami, haftami i innymi zdobieniami. Nadadzą się one do mieszkań w stylu prowansalskim, francuskim czy rustykalnym. Posiadamy także narzuty, które będą idealne do dziecięcego pokoju

Narzuty sprowadzamy od najlepszych europejskich producentów, starannie dobierając tkaninę, wzór, kolorystykę i jakość. Posiadamy narzuty na łóżko takich marek jak m.in. Riviera Maison czy Blanc Mariclo.

Oprócz narzut posiadamy też szeroki asortyment koców i pledów, gdzie znajdą Państwo jeszcze inne kolory i faktury narzut. Warto dopasować je do stylu własnego mieszkania by stanowiły jego integralną całość i były jednocześnie dekoracją sypialni lub salonu.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym całym asortymentem.

7 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
  1. Sypialnia 100
   1. Koce 9
   2. Narzuty 7
Cena
 1. 0,00 zł - 99,99 zł 1
 2. 100,00 zł - 199,99 zł 1
 3. 200,00 zł - 299,99 zł 3
 4. 300,00 zł i więcej 2
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.