Narzuty

1 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Narzuty na łóżko i kanapę

Narzuty na łóżko to niezbędny dodatek do sypialni, który pełni nie tylko funkcję użyteczną, ale także stanowi dekorację sypialni. Narzuty na łóżko stosujemy w celu przykrycia pościeli i wprowadzenia porządku do sypialni, a także w celu zabezpieczenia pościeli przed zabrudzeniem. Narzuty na łóżko mogą być wykonane z różnych materiałów. Możemy wybrać narzutę bawełnianą (polecamy wykonane w 100% z bawełny) lub satynową – wszystko zależy od naszych preferencji i stylu naszego mieszkania.

Wybierając narzutę na łóżko powinniśmy zwrócić uwagę na to by była łatwa w utrzymaniu i by można było ją prać w pralce- to zaoszczędzi nasz czas i ułatwi utrzymanie jej w czystości i regularne odświeżanie. Ponadto warto zwrócić uwagę na rozmiar narzuty. Istnieją dwa sposoby nakrycia łóżka narzutą- wierzchnie, sięgające do podłogi, bądź założone pod materac. Warto dodać kilka centymetrów zapasu, gdyż pościel na łóżku unosi narzutę.

W naszej ofercie posiadamy szeroką gamę narzut i pledów na łóżko: gładkie i pikowane, w stonowanych lub żywych kolorach, jednolite lub we wzorki, z frędzelkami, haftami i innymi zdobieniami. Nadadzą się one do mieszkań w stylu prowansalskim, francuskim czy rustykalnym. Posiadamy także narzuty, które będą idealne do dziecięcego pokoju

Narzuty sprowadzamy od najlepszych europejskich producentów, starannie dobierając tkaninę, wzór, kolorystykę i jakość. Posiadamy narzuty na łóżko takich marek jak m.in. Riviera Maison czy Blanc Mariclo.

Oprócz narzut posiadamy też szeroki asortyment koców i pledów, gdzie znajdą Państwo jeszcze inne kolory i faktury narzut. Warto dopasować je do stylu własnego mieszkania by stanowiły jego integralną całość i były jednocześnie dekoracją sypialni lub salonu.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym całym asortymentem.

1 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
      1. Koce 5
      2. Narzuty 1
Cena
  1. 110,00 zł i więcej 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.