Zoom

Słoik ozdobny Enjoy 1,4 L

23,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Słoik dekoracyjny z hermetyczną pokrywką.

Wieczko ceramiczne, ozdobione wesołym nadrukiem.

Pojemność: 1,4 L.

 Zamów przez telefon: + 48 6 9504 9504
 Zamów mailem:

bellemaisonceo

Szczegóły

Słoiki ozdobne - nadaj charakteru swojej kuchni

Kuchenne półki i szafki to duże pole do manewru dla osoby, która dba o każdy detal. Można tu umieścić niesamowicie wiele przedmiotów i nie jest łatwym zadaniem dopasować je tak, by razem tworzyły spójną, harmonijną całość. Jeśli ważne jest dla Ciebie to, by Twoje mieszkanie było przytulne, eleganckie i piękne, na pewno będziesz się starała odpowiednio wyposażyć również swoją kuchnię, by utrzymać w niej stylowy ład i porządek.

Znakomitym rozwiązaniem są słoiki dekoracyjne, które pozwolą Ci cieszyć się chwilami spędzonymi w atrakcyjnej, gustownej i dobrze zorganizowanej kuchni. Szklany słój Enjoy o pojemności 1,4l z hermetyczną pokrywką pozwoli Ci ukryć w nim co tylko potrzebujesz - czy to makaron, czy kawę, czy też ulubione orzechy. Słoje szklane to rewelacyjny sposób na wyeksponowanie żywności, która stanie się naturalną, ciekawą, nieszablonową dekoracją i nada wnętrzu charakteru. Duża pojemność pojemnika sprawi, że organizacja będzie bardzo łatwa, a gotowanie tak przyjemne, jak nigdy do tej pory. Aby stworzyć idealną kompozycję na półce, warto zastanowić się także nad mniejszą wersją słoika Enjoy.

Słoiki dekoracyjne - inspiracja do stworzenia własnego home made

Nie tylko gotowe, zakupione w sklepie produkty możesz przechowywać w słoju Enjoy - tak ładny słoik ozdobny warto wypełnić czymś wyjątkowym. Na przykład własnoręcznie wymieszanym miksem aromatycznych przypraw, które dodawać będziesz do swojej kawy czy też skomponowaną przez Ciebie mieszanką zbóż i owoców, która zastąpi sklepowe muesli. Kiedy tylko słój Enjoy wpadnie w Twoje ręce, z zapałem będziesz chciała stworzyć własnoręczne, wyjątkowe "home made"!

Informacje dodatkowe

Jednostka miary Nie
Status produktu Nie
Dostępność 24h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Słoik ozdobny Enjoy 1,4 L