Zoom

Słoik ozdobny Enjoy 0,7 L

39,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Szklany słoik dekoracyjny z hermetyczną pokrywką.

Wieczko ceramiczne, ozdobione wesołym nadrukiem.

Pojemność : 0,7 L.

 Zamów przez telefon: + 48 6 9504 9504
 Zamów mailem:

bellemaisonceo

Szczegóły

Słoik ozdobny Enjoy - organizacja i dekoracja w jednym

Nie bez przyczyny mówi się, że kuchnia to serce całego domu - to tam spędzamy radosne chwile z naszymi bliskimi, wymieniamy się z przyjaciółką plotkami przy kawie czy rozwijamy swoje pasje, eksperymentując podczas gotowania. To magiczne miejsce musi być równie piękne i "nasze", jak cała reszta domu - i tutaj chcemy przecież podkreślić to, jacy jesteśmy i po prostu czuć się dobrze. Wybierzmy zatem dodatki, które sprawią, że miejsce to będzie piękne i stylowe. Aby ten efekt osiągnąć, musimy przede wszystkim zadbać o dobrą organizację - zależy nam na pewno na ładzie i porządku.

Znakomitym sposobem pomagającym go utrzymać są słoiki dekoracyjne, które z jednej strony pełnią tę bardzo ważną funkcję, a z drugiej są również oryginalną, atrakcyjną ozdobą, która buduje nastrój pomieszczenia. Słoiki ozdobne wystarczy wypełnić ulubioną kawą, dobrą herbatą czy zdrowymi bakaliami i umieścić w widocznym miejscu na półce, by uzyskać praktyczną, przyciągającą uwagę ozdobę. Nikt nie zabroni Ci również przechowywać ich w szafce, ale tak ładny przedmiot aż prosi się, by pozostać w zasięgu wzroku.

Słoiki dekoracyjne - ciesz się z małych rzeczy

Na słoiku ozdobnym Enjoy widnieje napis "enjoy the little things" namawiający do tego, by cieszyć się małymi rzeczami, dostrzegać je i celebrować. Wierzymy, że tyczy się to także wystroju wnętrz - otaczanie się pięknymi, często drobnymi detalami, zdecydowanie poprawia nam humor. Jeśli potrzebujesz również większego pojemnika, proponujemy także słój Enjoy o pojemności 1,4l, który dopełni kompozycję na półce.

Informacje dodatkowe

Jednostka miary Nie
Status produktu Nie
Dostępność 24h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Słoik ozdobny Enjoy 0,7 L