Zoom

Słoik Vintage Chick 20 cm

55,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Słoik wykonany ze szkła.

Wyposażony w metalową przykrywkę.

Świetny do przechowywania produktów żywnościowych.

Front ozdobiony wypukłym napisem.

Na zdjęciu słój po prawej stronie.

Wymiary: 

- wysokość: 20 cm

- średnica: 7 x 9,5 cm

 Zamów przez telefon: + 48 6 9504 9504
 Zamów mailem:

bellemaisonceo

Szczegóły

Słoik ozdobny - organizacja i dekoracja w Twojej kuchni

Słoik ozdobny to nie tylko fantastyczny sposób na zachowanie ładu i porządku w kuchni, poprzez dobrą organizację produktów spożywczych, ale także świetny element dekoracyjny, który będzie przyciągał uwagę. Bogactwo aromatów, różnorodność kolorów i ciekawe faktury - w kuchni możemy spotkać naprawdę wiele detali, które tworzą niemalże magiczną mieszankę. Dlaczego nie wykorzystać tego potencjału, który niosą za sobą różne produkty spożywcze i nie wykorzystać ich w kuchni jako oryginalną, naturalną dekorację? Pojemniki szklane dają nam naprawdę wiele możliwości!

Słoik dekoracyjny Vintage Chic to słoik wykonany ze szkła, wyposażony w metalową pokrywkę. Świetnie sprawdza się właśnie do przechowywania rozmaitych produktów spożywczych, które chcemy mieć pod ręką. Takie pojemniki szklane pomagają nam utrzymać ład i porządek w naszej kuchni, sprawiając tym samym, że kulinarne eksperymenty będą jeszcze większą przyjemnością. Jeśli zależy Ci na tym, aby poruszanie się po kuchni było komfortowe i wygodne, skorzystaj z tego fantastycznego rozwiązania, jakim jest słoik dekoracyjny, który pomieści wszystko to, co potrzebujesz.

Pojemniki szklane - świetny sposób na dekorację w kuchni

Słoik dekoracyjny możesz wypełnić czymkolwiek tylko zechcesz - ulubioną kawą, aromatyczną herbatą czy makaronem w ciekawym kształcie. Mąka, przyprawy, muesli i inne sypkie produkty świetnie będą prezentowały się w takim naczyniu. Możesz także zdecydować się na słoik ozdobny Vintage Chic w nieco większym rozmiarze i stworzyć z takiego zestawu piękną kompozycję. Słoik ozdobny jest nie tylko praktyczny, ale także może tworzyć dekorację, która będzie przyciągała spojrzenia!

Informacje dodatkowe

Jednostka miary Nie
Status produktu Nie
Dostępność 24h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Słoik Vintage Chick 20 cm