Produkty 1 do 36 z 139

Siatka  Lista 

Dekoracje do salonu i wiele więcej

Oferujemy Państwu idealnie dobrany asortyment do tworzenia niepowtarzalnych aranżacji salonów. Prezentowane tutaj dekoracje salonu pochodzą od najlepszych w firm w Europie, jednak niekoniecznie znanych w Polsce. W związku z tym, nasze dodatki, ozdoby i wszelkie dekoracje do salonu, które składają się na aranżacje salonu uchodzą nie rzadko za unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Zachęcamy do zapoznania się z całą naszą ofertą dedykowaną wystrojowi salonów, może właśnie na tej stronie znajdą Państwo inspiracje.

Polecamy przyjrzeć się naszym wazonom, które wykonane są z wielką precyzją z takich materiałów jak ceramika, szkło czy metal. Niemal w każdym salonie można znaleźć wazon, który ozdabia jego wnętrze, jednak wazon wybrany w naszym sklepie stworzy przy okazji przyjemny i jedyny w swoim rodzaju klimat.

Jeśli chodzi o ozdoby ścienne to warto przyglądnąć się ofercie naszych zegarów ozdobnych. Ich rozmiary, kolory i kształty są tak zróżnicowane, że na pewno znajdą Państwo ten odpowiedni dla swojego salonu. Oczywiście zegary to nie jedyna ozdoba na ścianę, którą mogą Państwo zakupić w naszym sklepie, gdyż oferta dekoracji salonu jest znacznie bogatsza. Oferujemy wiele innych dekoracji ściennych do salonów, a są to między innymi półki, lustra, obrazy, zawieszki, ramki i wiele innych. Prócz dekoracji ściennych, które dbają o wystrój salonu, możemy pochwalić się pięknymi poduszkami, które nadadzą każdej kanapie czy innemu siedzisku, wizerunku do pozazdroszczenia.

Dbamy o to by nasza oferta była wyczerpująca i często uaktualniana, by cały proces wyposażenia Państwa salonu w różne dekoracje i ozdoby było proste, przyjemne i nie zajmowało wiele czasu. Pragniemy również poinformować, iż staramy się dostarczać zdjęcia naszych produktów w bardzo wysokiej jakości by mogli Państwo dokładnie przyglądnąć się całej ofercie i zwrócić uwagę na najdrobniejsze szczegóły w wykonaniu przedmiotu.

Produkty 1 do 36 z 139

Siatka  Lista 

Kategoria
  1. Dekoracje 131
   1. Ramki 2
   2. Zegary 4
   1. Firany 2
  2. Salon 139
   1. Szkło 16
   1. Koce 5
  3. Meble 15
  4. Ogród 18
   1. Donice 8
  5. Dzieci 24
   1. Defekty 31
Cena
 1. 0,00 zł - 999,99 zł 138
 2. 1 000,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Blanc Mariclo 1
 2. Bloomingville 5
 3. Bois et charm 1
 4. Clayre&Eef 9
 5. Cote Table 1
 6. Jolipa 4
 7. Lene Bjerre 1
 8. Light&Living 5
 9. Riviera Maison 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.