Zoom

Puchar osłonka Chic ciemno szara 13x13 cm

76,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Piękny puchar, który chętnie zagości w domu pełnym francuskiego szyku.  

Sprawia wrażenie jakby pochodził ze starego zamku.

Celowo postarzany.

Kolor: ciemno szary.

Oryginalnie zdobiony.

Odporny na mróz.

Wymiary:

wysokość x średnica

13 x 13

Na zdjęciu mniejszy puchar.

 Zamów przez telefon: + 48 6 9504 9504
 Zamów mailem:

bellemaisonceo

Szczegóły

Donica ogrodowa - uatrakcyjnij swoje podwórko

Tak naprawdę na większości podwórek pojawia się przynajmniej jedna donica ogrodowa, której głównym zadaniem jest po prostu pełnienie miejsca dla rośliny. Niestety, ten praktyczny przedmiot jest często niedoceniany, dlatego doniczki ogrodowe bywają brzydkie, nieatrakcyjne i zupełnie niepasujące do stylu ogrodu czy domu. Pora to zmienić i uświadomić sobie, jak dużą rolę mogą odgrywać na naszym podwórku doniczki ogrodowe, które mogą stać się jego prawdziwą dekoracją, przykuwającą spojrzenia. Wystarczy tylko, by wybrane zostały z rozwagą i starannością, a wtedy odkryjemy ich aranżacyjną moc.

Donice mrozoodporne Chic to piękne osłonki na rośliny w kształcie pucharów, które znakomicie prezentować się będą w ogrodzie przy domu urządzonym we francuskim stylu. Podkreślając jego piękny, wyjątkowy charakter, nawiązywać będą do francuskich pałacyków i dworków. Pełne szyku i elegancji doniczki ogrodowe to nie tylko praktyczny przedmiot, ale także fantastyczna dekoracja, która będzie cieszyła oko wszystkich domowników i gości. Na pewno nie będzie wyglądała w ogrodzie przypadkowo. Twój taras, weranda czy podwórko zyskają oryginalny styl.

Doniczki ogrodowe - piękna ozdoba ogrodu przez cały rok

Donice mrozoodporne to nie tylko idealne miejsce dla rośliny, które ją wyeksponuje, ale także znakomita ozdoba całego ogrodu, która będzie w nim gościła przez cały rok. Donica ogrodowa latem podkreśla urok zielonych kwiatów, a zimą, nawet gdy stoi pusta, stanowi dekorację przypominającą rzeźbę. Donice mrozoodporne to uniwersalne i komfortowe rozwiązanie do ogrodu, które służyć będzie Ci niezależnie od pór roku. Taka donica ogrodowa to element dekoracyjny dla Twojego podwórka, obok którego nie da się przejść obojętnie.

Informacje dodatkowe

Jednostka miary Nie
Status produktu Nie
Dostępność 24h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Puchar osłonka Chic ciemno szara 13x13 cm