Wycieraczki

3 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Wycieraczka jest podobnie jak drzwi, wizytówką domu.

Wycieraczka wejściowa jest bardzo ważnym elementem dekorowania domu. Jest koniecznością ze względu na czystość podłóg, może jednak być także ozdobą przedpokoju lub drzwi wejściowych, drzwi do ogrodu i innych. Nasz sklep ma w swojej ofercie bardzo dobre wycieraczki wejściowe, które spełnią swoją rolę, zarówno przed drzwiami wejściowymi, jak i wewnątrz mieszkania np. po oknem tarasowym. Wycieraczki są bardzo trwałe, wykonane z materiałów pochłaniających wodę i błoto, dodatkowo uważane są za eleganckie i praktyczne dodatki do domu. Większość wycieraczek jest ozdobiona wzorem, lub napisem witającym domowników i gości. Dekoracje do domu tego typu na pewno zostaną zapamiętane i docenione przez odwiedzających nas gości.

Dekoracje do domu - wycieraczki wejściowe jako praktyczne ozdoby.

Wycieraczka wejściowa może okazać się świetnym prezentem na parapetówkę. Naszym przyjaciołom na pewno zrobi się niezwykle miło, kiedy po wprowadzeniu się do nowego mieszkania będą mogli tchnąć w nie przyjazny, otwarty ton. Zwykłe "Witamy" lub "Zapraszamy" może odnieść bardzo pozytywny efekt.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym całym asortymentem. Wierzymy, że każdy klient znajdzie w nim swoją wymarzoną wycieraczkę wejściową. Pamiętajmy, że są one praktycznie niezbędnym elementem każdego domu. Dlaczego przy okazji nie miałyby być dekoracją domu? Wycieraczka jest wizytówką naszego domu, postarajmy się aby wywoływała jak najlepsze pierwsze wrażenie. Zapraszamy!

3 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
      1. Wycieraczki 3
Cena
  1. 20,00 zł i więcej 3
Producent
  1. Clayre&Eef 3
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.