Zoom

Pojemnik Chic Cuisine d

Normalna cena: 95,00 zł

Special Price 66,50 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Porcelanowy pojemnik ozdobiony stylowym napisem.

Wykonany z porcelany w odcieniu bieli.

Wyposażony w hermetyczną pokrywkę, zapewniającą świeżość przechowywanych produktów.

Doskonały do przechowywania mąki, ryżu lub innych produktów.

Pojemność:

1,5 L

Wymiary:

wysokość x średnica

18 x 14 cm

 Zamów przez telefon: + 48 6 9504 9504
 Zamów mailem:

bellemaisonceo

Szczegóły

Pojemniki kuchenne - niezbędne akcesoria w kuchni

Pojemniki kuchenne to takie akcesoria, których nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Są nie tylko świetną dekoracją kuchennych blatów, ale jednocześnie bardzo praktycznym przedmiotem, który pozwala w kuchni zachować ład i porządek. Dobra organizacja w kuchni to podstawa - dzięki temu, że wszystko jest pod ręką i na swoim miejscu, w pełni możemy oddać się przyjemności gotowania. Bez żadnych przeszkód, bałaganu i niepotrzebnego zamieszania, wszystkie potrzebne produkty spożywcze pomieszczą pojemniki porcelanowe w kuchni.

Pojemniki porcelanowe do kuchni Chic Cuisine to porcelanowe pojemniki z hermetyczną pokrywką, która zapewnia świeżość produktów. Wykonany z porcelany w odcieniu bieli, pojemnik na mąkę, cukier, ryż, sól czy inne sypkie produkty, ozdobiony jest stylowym napisem Chic Cuisine. Eleganckie, gustowne pojemniki porcelanowe do kuchni tego typu na pewno zdadzą swój egzamin, ułatwiając nam eksperymenty kulinarne i codzienne gotowanie.

Pojemnik na mąkę, cukier, sól czy inne kuchenne skarby.

Wszelkie sypkie produkty w kuchni będą wyglądały znacznie lepiej, gdy do ich przechowywania użyjesz pojemniki kuchenne, zamiast zostawić je w torebkach czy woreczkach, z których mogą się wysypać. Pojemnik na mąkę czy inne produkty nie tylko uchroni Cię przed bałaganem, ale także będzie zdobił Twoją kuchnię. Spraw sobie eleganckie i stylowe pojemniki kuchenne, a Twoja kuchnia odwdzięczy się wygodą i pięknym wyglądem!

Informacje dodatkowe

Jednostka miary Nie
Status produktu Nie
Dostępność 24h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Pojemnik Chic Cuisine d