Produkty 1 do 36 z 40

Siatka  Lista 

Ogród jest azylem - dekoracje i ozdoby ogrodowe, akcesoria do ogrodu

Ogród to dla wielu oaza spokoju, w której szuka się ukojenia po całym ciężkim dniu lub tygodniu. To w ogrodzie można zaszyć się z dobrą lekturą i kubkiem ulubionej kawy czy herbaty, a także spotykać się z rodziną i przyjaciółmi podczas letnich spotkań przy grillu albo pikniku. Wiemy jak wielu starań dokładają Państwo w każdym kroku, aby nasz ogród był coraz piękniejszy. Każdy posiadacz ogrodu dopełnia go coraz to nowymi roślinami dekoracjami ogrodowymi i różnymi pomysłami, które wdraża w życie na przestrzeni całego roku, niezależnie od aktualnego sezonu. Dzięki naszemu serwisowi zdobędziecie Państwo najmodniejsze ozdoby ogrodowe i z łatwością sprawią, że wasz ogród będzie jeszcze cudowniejszy.

Akcesoriami do ogrodu powinni być zainteresowani nie tylko posiadacze wielkopowierzchniowych ogrodów przylegających do domów jednorodzinnych, ale również osoby, w których posiadaniu jest patio, duży taras lub balkon. Namiastkę ogrodu można nawet stworzyć na domowym parapecie.

W serwisie Belle Maison przygotowaliśmy dla Państwa zbiór niepowtarzalnych przedmiotów przeznaczonych do dekoracji ogrodu. Znaleźć wśród nich można pięknie zdobione donice, poidełka dla ptaków, figurki, kosze, wiaderka, sznury ogrodowe i wiele innych. Wszystkie przedmioty umieszczone w serwisie Belle Maison zostały starannie dobrane przez naszych dekoratorów wnętrz. W doborze oferty inspirowaliśmy się stylami francuskim oraz skandynawskim, połączonymi z elementami retro, które są absolutny creme de la creme w nowoczesnym designie.

Wszystkie produkty umieszczone w naszym serwisie wykonane są z solidnych materiałów, które warunkują ich długie użytkowanie przez lata. Do każdego przedmiotu w kategorii „ogród” oraz w innych kategoriach dołączyliśmy szczegółowe opisy oraz zdjęcia. Zakupów dokonują Państwo poprzez umieszczenie wybranego przedmiotu w koszyku oraz wybrania formy płatności oraz dostawy. Szczegółowe warunki dokonywania zakupów w serwisie Belle Maison znajdą Państwo w naszym regulaminie. Zachęcamy do systematycznego zapoznawania się z naszą ofertą oraz obowiązującymi promocjami.

Produkty 1 do 36 z 40

Siatka  Lista 

Kategoria
  1. Dekoracje 210
   1. Obrazki 14
   2. Lustra 5
   3. Ramki 7
   4. Zegary 6
   5. Dywany 5
   1. Rolety 25
   2. Firany 7
  2. Salon 235
   1. Szkło 28
   1. Koce 7
  3. Meble 21
  4. Ogród 40
   1. Donice 18
  5. Dzieci 39
  6. Święta 135
   1. Defekty 50
Cena
 1. 0,00 zł - 99,99 zł 28
 2. 100,00 zł - 199,99 zł 9
 3. 200,00 zł - 299,99 zł 2
 4. 700,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Belldeco 2
 2. Clayre&Eef 4
 3. Ib Laursen 1
 4. Light&Living 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.