Stoły i stoliki kawowe

2 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Stoliki kawowe i stoły - praktyczne ozdoby do domu

Idealnie dobrany stół czy stolik kawowy to podstawa każdego salonu oraz jadalni. Stanowią doskonałe ozdoby do domu. Stoły wybierać powinno się na podstawie ich solidności i praktyczności. Należy pamiętać, że przy stole jada się wszystkie posiłki, przyjmuje gości i przesiaduje długie godzinny podczas różnych świąt i okazji. Z tego też powodu wybierając stół należy mieć na względzie przede wszystkim jego funkcjonalność. Oprócz tej oczywistej cechy stół powinien również spełniać funkcję estetyczną, być artykułem wyposażenia wnętrz i ubogacać swoim kształtem i wyglądem pomieszczenie, w którym stoi. Wymagania stawiane stolikom kawowym są już natomiast nieco inne. Tutaj funkcja estetyczna takiego mebla w wielu wypadkach zdaje się przeważać nad funkcją praktyczną. Wynika to z faktu, że jest on typowym artykułem wyposażenia wnętrz, a posiadanie miejsca na stolik kawowy można już zaliczyć do kategorii małego luksusu, na który pozwolić sobie mogą wyłącznie posiadacze odpowiedniej ilości wnętrza.

Potrzebujesz stolika kawowego, czy stołu o większej powierzchni? Zobacz nasze dodatki do domu

W serwisie Belle Maison przygotowaliśmy dla Państwa ciekawą ofertę wyjątkowych dodatków do domu w tym wiele stołów i stolików kawowych. Wszystkie stoły prezentowane na stronie zawierają szczegółowy opis oraz zdjęcia. Dołożyliśmy wielu starań, aby nasza oferta zawierała wyłącznie niepowtarzalne przedmioty, które specjalnie dla naszych klientów sprowadzamy od sprawdzonych dostawców i firm nie tylko z Polski, ale i zza granicy. Nasi specjaliści od wyposażenia wnętrz dobierają do oferty przedmioty inspirowane stylem skandynawskim oraz stylem francuskim, dzięki czemu stworzą w każdym miejscu wyjątkowy efekt. Gorąco zachęcamy Państwa do przeglądania naszego asortymentu oraz regularnego zaglądania do działu „outlet”. 

 1. Boczny stolik Rachel

  Boczny stolik na kółkach.

  Może posłużyć jako szafka nocna lub jako pomocniczy stoliczek przy sofie.

  Kolor szary.

  Każdy mebel jest wykonany i malowany ręcznie, przez co poszczególne modele mogą nieznacznie różnić się między sobą.

  Drobne różnice w kolorach - przebarwienia, pociągnięcia pędzlem są efektem celowym, mającym nadać mu unikalny, oryginalny charakter.

  Wykonana z drewna mahoniowego.

  Wymiary:

  długość x szerokość x wysokość

  40 x 36 x 60 cm

  Dowiedz się więcej
  1 205,00 zł
 2. Stolik kawowy Wendy

  Stolik kawowy wykonany z drewna mahoniowego i bambusa.

  Blat wykonany z trawy morskiej.

  Rama w kolorze szarym.

  Wymiary:

  długość x szerokość x wysokość

  110 x 60 x 50 cm

  Dowiedz się więcej
  1 100,00 zł

2 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
  1. Meble 20
   1. Stoły i stoliki kawowe 2
Cena
 1. 1 100,00 zł - 1 199,99 zł 1
 2. 1 200,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Bois et charm 2
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.