Christmas Sale %%%

Konsole

13 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Konsola to wyjątkowy rodzaj mebla, który dodaje wnętrzu w którym się pojawi dodatkowe możliwości aranżacyjne. Dopełnienie salonu, przedpokoju lub sypialni elegancką konsolą pozwoli na stworzenie niepowtarzalnego klimatu, który w swojej stylistyce przywodzić będzie na myśl trendy skandynawskie i francuskie. W nowoczesnym designie i sztuce wyposażenia wnętrz często sięga się po rozwiązanie w postaci konsoli, która w wielu wypadkach stanowi doskonałą bazę pod innego rodzaju dekoracje. Na konsoli można ustawić książki lub eleganckie świeczniki, natomiast przestrzeń nad nią uzupełnić efektownym zegarem bądź lustrem.

Konsole dostępne w serwisie Belle Maison są absolutnie wyjątkowe i bez wątpienia nie odnajdą ich Państwo w zwykłym sklepie. Wszystkie meble są wykonane i malowane ręcznie, dzięki czemu każdy z nich ma swój indywidualny charakter. Do każdego przedmiotu dołączony jest szczegółowy opis oraz zdjęcia, które ułatwić mają Państwu proces zakupów. Dołożyliśmy wielu starań, aby zakupy w naszym serwisie były proste i przebiegały sprawnie. Po wybraniu interesującego Państwa przedmiotu lub mebla, należy umieścić go w koszyku, w którym też dokonują Państwo ostatecznej weryfikacji zamówienia oraz określają metody i formy płatności oraz dostawy.

Zachęcamy Państwa do częstego odwiedzania sklepu internetowego Belle Maison. Wszystkie istotne informacje na temat zasad i warunków dokonywania zakupów znajdą Państwo w naszym regulaminie. Dużą popularnością wśród naszych Klientów cieszy się także kategoria „outlet”, w której często pojawiają się niezwykłe przedmioty w atrakcyjnych cenach. 

13 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
  1. Meble 141
   1. Konsole 13
   2. Komody 12
Cena
 1. 0,00 zł - 999,99 zł 4
 2. 1 000,00 zł - 1 999,99 zł 4
 3. 2 000,00 zł - 2 999,99 zł 4
 4. 3 000,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Belldeco 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.