Komody

1 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Stylowe meble jako niezbędne dodatki do domu

Komoda powinna charakteryzować się pięknym wyglądem, solidnością wykonania oraz odpowiednią pojemnością, która świadczy przede wszystkim o jej walorach użytkowych. Wszystkie te cechy znajdą Państwo w naszym serwisie w kategorii poświęconej temu rodzajowi mebli. Oprócz oczywistej funkcjonalności komody z oferty Belle Maison mają oszałamiający wygląd, który w swojej stylistyce nawiązuje do stylu skandynawskiego oraz stylu francuskiego. Nasze przedmiotu dobieramy bardzo starannie, konsultując się w tym zakresie ze specjalistami od dekoracji i dodatków do domu oraz wyposażenia wnętrz. Wszystkie produkty są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów, a sprowadzane są specjalnie dla Państwa wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Jeżeli chcą Państwo mieć w swoim wnętrzu produkt o niepowtarzalnym wyglądzie i wysokich walorach użytkowych, to nasze produkty są bez wątpienia odpowiedzią na takie potrzeby.

Meble w stylu skandynawskim, meble w stylu prowansalskim, meble w stylu francuskim... jak się połapać? Meblarskie dekoracje do domu

Przed dokonaniem zamówienia prosimy o dokładne zapoznanie się z opisami, które dołączone zostały do każdej konkretnej dekoracji do domu . Następnie można umieścić produkt w swoim koszyku oraz zakończyć proces składania zamówienia poprzez wskazanie sposobów płatności oraz dostawy. Szczegółowe zasady i warunki zakupów odnajdą Państwo również w naszym regulaminie. Zachęcamy również gorąco do zapoznawania się z przygotowywanymi przez nas ofertami promocyjnymi i wyprzedażowymi. W razie gdyby mieli Państwo jakiekolwiek dodatkowe pytania prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Nasi pracownicy postarają się szczegółowo odpowiedzieć na wszystkie pytania o dodatki do domu.

 1. Komoda Tabliss WW

  Wysoka komoda z barkiem i szufladami.

  Barek podpierany na dwóch wysuwanych prowadnicach.

  Wykończenie white - odcień czystej bieli.

  Każdy mebel jest wykonany i malowany ręcznie, przez co poszczególne modele mogą nieznacznie różnić się między sobą.

  Drobne różnice w kolorach - przebarwienia, pociągnięcia pędzlem są efektem celowym, mającym nadać mu unikalny, oryginalny charakter.

  Wykonana z drewna mahoniowego.

  Wymiary:

  długość x szerokość x wysokość

  85 x 34 x 131 cm

  Dowiedz się więcej
  2 050,00 zł

1 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
  1. Meble 23
   1. Komody 1
Cena
 1. 2 050,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Bois et charm 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.