Wieszaki łazienkowe

8 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Wieszaki łazienkowe

Urządzając mieszkanie często skupiamy się głównie na pokoju dziennym, sypialni i kuchni, a całkowicie zapominamy o łazience. Na niej najwięcej oszczędzamy i nie poświęcamy jej zbyt wiele uwagi. Akcesoria łazienkowe wybieramy na szybko, nie dbamy o spójność wnętrza, o kolorystykę dodatków do łazienki czy o jakość ręczników łazienkowy. Tym bardziej zapominamy o takich akcesoriach łazienkowych jak np. wieszaki łazienkowe, które mogą stanowić dekorację łazienki.

Wystrój łazienki jest jednak bardzo ważny, bo przecież to nasze miejsce relaksu, domowego SPA, miejsce w którym powinniśmy czuć się dobrze. Istotnym dodatkiem wystroju łazienki są wieszaki łazienkowe.

Wieszaki łazienkowe mogą służyć do powieszenia ręczników kąpielowych, ręczników do wycierania rąk czy też szlafroków. Sprowadzamy je prosto z Francji. Wieszaki są drewniane, lub metalowe, pojedyncze, lub podwójne. Mogą Państwo wybierać spośród swoich ulubionych marek takich jak: Belldeco, Riviera Maison i wielu innych.

Możecie Państwo wybrać wieszaki bardziej zdobione, pełne finezji do łazienki w stylu francuskim, lub proste sprawdzone w łazienkach o charakterze skandynawskim.

Wieszak w łazience może być nie tylko koniecznością, lecz także piękną jej ozdobą.

Mogą być tez świetnym prezentem np. na parapetówkę.

W ofercie naszego sklepu, oprócz wieszaków łazienkowych posiadamy także pojemniki łazienkowe, mydelniczki i inne dodatki do łazienki będące jednocześnie je dekoracją.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszym całym asortymentem.

8 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
      1. Wieszaki łazienkowe 8
Cena
  1. 0,00 zł - 99,99 zł 7
  2. 100,00 zł i więcej 1
Producent
  1. Clayre&Eef 3
  2. Jolipa 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.