Zoom

Kwietnik metalowy biały

269,00 zł

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Brak w magazynie

Krótki opis

Doniczka stojąca, metalowa.

Niebywale dekoracyjna.

Przyciąga spojrzenia.

Biała, stylizowana na wiekową.

Wymiary:

wysokość x średnica

36 x 30 cm

 

 Zamów przez telefon: + 48 6 9504 9504
 Zamów mailem:

bellemaisonceo

Szczegóły

Kwietnik metalowy - bajkowy styl w Twoim ogrodzie

Jeśli marzysz o ogrodzie niczym z pięknej bajki, efekt ten wcale nie jest taki trudny do osiągnięcia. Nie musisz na podwórku urządzać magicznego labiryntu, ani innych baśniowych elementów - wystarczy sięgnąć po oryginalne dekoracje i akcesoria, które będą swoim wyglądem rozbudzały naszą wyobraźnię. Takie dodatki zbudują w ogrodzie wspaniałą atmosferę, oczarowując wszystkich mieszkańców i gości. Mogą to być donice metalowe, które będą pięknie prezentowały się na podwórku, tarasie czy werandzie. Nie ma lepszego sposobu na wyeksponowanie roślin, niż stylowy i atrakcyjny kwietnik metalowy.

Stojak na kwiaty metalowy to znakomite rozwiązanie dekoracyjne do ogrodu, które będzie go zdobiło bez niepotrzebnego zajmowania dodatkowego miejsca, gdyż pełni on rolę zarówno funkcjonalną, jak i ozdobną równocześnie. Ten kwietnik metalowy to stojąca doniczka na zgrabnych, wywiniętych nóżkach. Stylizowana na wiekową, będzie cieszyła oko każdego dnia i tworzyła w ogrodzie baśniowy klimat. Trudno przejść obok niej obojętnie - na pewno zwróci na siebie uwagę, mimo że jest subtelna i delikatna.

Stojak na kwiaty metalowy - piękne akcesoria do ogródka i nie tylko

Donice metalowe to atrakcyjna, zdecydowanie lepiej prezentująca się alternatywa dla typowych, plastikowych doniczek. Z pewnością w ładniejszy sposób wyeksponuje kwiaty i ulubione rośliny, dekorując jednocześnie ogród. Stojak na kwiaty metalowy możesz postawić zarówno w ogrodzie, jak i na tarasie czy werandzie. Postaw donice metalowe na Twoim podwórku i ciesz się pięknym ogrodem jak z bajki!

Informacje dodatkowe

Jednostka miary Nie
Status produktu Nie
Dostępność 24h

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Brak produktów odpowiadających zapytaniu.

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Kwietnik metalowy biały