Tace i klosze

6 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Tace i klosze

Przygotowując przyjęcie lub zwykły rodzinny posiłek niezbędnym naczyniem są tace i klosze. Na tacy przeniesiesz większą ilość naczyń lub dań, natomiast pod kloszami schowasz ciasto lub owoce. Tace kuchenne mogą też stanowić ozdobę kuchenną, gdyż potrafią być naprawdę piękne i stylowe. Pomogą też utrzymać porządek w kuchni – możesz na nich ustawić doniczki z ziołami, słoiczki z przyprawami lub inne elementy wyposażenia kuchni. Tace kuchenne sprawdzą się też na pikniku czy grillu. Nie tylko możesz na nich przenieść jedzenie, ale także mogą stanowić uroczy stolik lub podkładkę pod talerze.

Klosze także stanowią istotny dodatek do kuchni w wielu domach. Możesz je także ustawić w jadalni lub w kuchni. Pewnie nie raz widziałaś szklane klosze, pod którymi schowane są kolorowe owoce lub kuszące ciasta. Prawda, że wyglądają uroczo i są dekoracją domu same w sobie? Chronią one jedzenie przed owadami, a także przed wyschnięciem i warto posiadać choć kilka takich kloszy na żywność w swoim domu.

Pod kloszami pięknie wyglądają także różne kompozycje z kwiatów, dekoracje świąteczne lub dekoracje stołu na rodzinnym przyjęciu. Oprócz tac i kloszy warto posiadać także paterę na owoce lub ciasto. Taka kilku poziomowa patera sprawdzi się idealnie, gdy masz dużo owoców lub ciast do wystawienia na stole, na którym i tak już nie ma miejsca.

Tace i klosze są przydatne nie tylko w kuchni czy w jadalni. Mogą one być przydatne także w salonie, łazience lub sypialni. Mogą tam stanowić praktyczną dekorację wnętrza – prostą w utrzymaniu czystości. Z kolei tace wiklinowe idealnie sprawdzą się na tarasie lub w ogrodzie. W ofercie BelleMaison znajdziesz tace i klosze kuchenne w rożnych rozmiarach i stylistyce. Posiadamy piękne, eleganckie tace metalowe, a także romantyczne tace w stylu prowansalskim i proste w tylu skandynawskim. Z kolei urocze tace z szufladką, wspaniale wyglądają postawione na ławie. Podana naszym gościom do stołu herbata, kawa w pięknych filiżankach, na pięknej tacy, wygląda bardzo elegancko.

6 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
      1. Szkło 13
      2. Tace i klosze 6
Cena
  1. 0,00 zł - 99,99 zł 5
  2. 100,00 zł i więcej 1
Producent
  1. Light&Living 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.