Słoje i pojemniki kuchenne

5 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Słoje i pojemniki kuchenne

Słoje i pojemniki kuchenne to niezbędne elementy wyposażenia każdej kuchni. W słojach i pojemnikach na żywność przechowujemy suszone grzyby, orzechy czy inne produkty sypkie jak mąki, kasze czy ryże.

Obecnie pojemniki na żywność są projektowane tak, że stanowią także dekoracje w wielu kuchniach. Są tak piękne i stylowe, że nie trzeba ich chować w szafkach, można je ustawić na blacie kuchennym lub na odkrytych półkach. Dzięki temu nie tylko masz zapewnione ozdoby do kuchni, ale także zyskujesz czas- masz do nich prostszy dostęp. Słoje w wielu domach ustawiane są też w jadalni. Wypełnione kolorowymi nasionami kukurydzy, fasoli czy grochu cieszą oko i wprowadzają rodzinną atmosferę. W tak udekorowanej jadalni aż chce się jeść i spędzać czas, a to przecież bardzo ważne podczas wspólnych posiłków.

W pojemnikach kuchennych możesz przechowywać praktycznie wszystko co tylko potrzebujesz szczelnie schować. Stanowią one idealne miejsce nie tylko na mąki, cukier czy kawę. To także pojemniki na ciasteczka, sucharki lub płatki śniadaniowe. Niektóre pojemniki kuchenne mają także etykietki lub napisy z na przedniej stronie, by szybciej odnaleźć poszukiwane składniki. Mają one także różne rodzaje otwarć w zależności od przeznaczenia. Inaczej otwierane są pojemniki na mąkę czy ryż, a inaczej pojemniki na cukier lub kawę. W naszej ofercie posiadamy piękne i stylowe słoje do przechowywania artykułów kuchennych, są one ozdobione napisami, wykonane z dobrego szkła, we francuskiej stylistyce.

Posiadamy słoiki z uroczymi zakrętkami, słoiki do przechowywania ciasteczek i do zamykania w nich zrobionych przez Was przetworów. Wszystkie ładne, dobrze wykonane i na pewno będą piękną ozdobą Waszych kuchni.

Pojemniki i słoje, które mamy w naszej ofercie możecie wykorzystać do przechowywania biżuterii, kosmetyków i rożnych ważnych dla Was drobiazgów. Pomogą w utrzymaniu porządku, a jednocześnie będą ozdoba kuchni, pokoju, jadalni lub łazienki.

5 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
   1. Szkło 16
   2. Słoje i pojemniki kuchenne 5
Cena
 1. 10,00 zł - 19,99 zł 2
 2. 20,00 zł - 29,99 zł 1
 3. 90,00 zł i więcej 2
Producent
 1. Bloomingville 1
 2. Clayre&Eef 1
 3. Cote Table 1
 4. Riviera Maison 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.