Przechowywanie w kuchni

5 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Przechowywanie w kuchni jedzenia i naczyń

Kuchnia i jadalnia to pomieszczenia, w których wiele przedmiotów warto schować, gdyż nie dodają uroku naszym wnętrzom. Ponadto wiele produktów spożywczych wymaga odpowiedniego przechowywania w specjalnych pojemnikach na żywność – musimy je chronić przed wilgocią lub np. owadami. Jednakże niektóre dodatki do kuchni mogą nie tylko służyć do przechowywania jedzenia lub naczyń, mogą też być dekoracją naszej kuchni lub jadalni.

W nowoczesnym designie każdy przedmiot powinien łączyć w sobie elementy użytkowe z funkcją estetyczną. My również stoimy na takim stanowisku, dlatego w naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wyjątkowe i stylowe przedmioty służące do przechowywania w kuchni różnych rzeczy oraz jedzenia.

Produkty sypkie, takie jak mąka, ryż czy kawa możesz przechowywać w specjalnych pojemnikach ceramicznych lub metalowych, albo w ślicznych słoiczkach z kolorowymi nakrętkami. Wiele pojemników do przechowywania posiada też napis ułatwiający odnalezienie produktu, który właśnie szukamy – jest to szczególnie przydatne jeśli mamy dużo takich samych pojemników na żywność.

W kategorii „przechowywanie w kuchni” znaleźć można takie przedmioty jak karafki, słoje, pojemniki, bomboniery, klosze, kosze, butelki, misy oraz inne wyjątkowe naczynia. Każdy przedmiot zawiera szczegółowy opis, w którym zawarte są informacje o jego dostępności, cenie, materiale z którego został wykonany, dokładne wymiary oraz zdjęcia. Staraliśmy się tak komponować naszą ofertę, aby wszystkie przedmioty tworzyły razem stylistyczną całość. Miało to na celu ułatwić Państwo tworzenie różnego rodzaju własnych zestawów, które z jednej strony gwarantowałyby urządzenie wnętrza w jednakowym klimacie, a z drugiej pozwoliłoby na nadanie mu indywidualnych cech.

Oprócz powyższego mamy również przyjemność poinformować naszych Klientów, że wiele spośród oferowanych przedmiotów zostało w całości wykonanych ręcznie. Są to więc prawdziwe perełki, których nie odnajdą Państwo w zwykłych sklepach. Zachęcamy do dokładnego przeglądania wszystkich kategorii, a Państwa szczególnej uwadze polecamy regularne zaglądanie do działu poświęconego promocjom oraz wyprzedażom. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań zachęcamy do kontaktu.

5 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
   1. Szkło 14
   2. Przechowywanie w kuchni 5
Cena
 1. 0,00 zł - 99,99 zł 4
 2. 600,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Bloomingville 2
 2. Chic Antique 1
 3. Clayre&Eef 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.