Pozostałe artykuły kuchenne

Produkty 1 do 36 z 38

Siatka  Lista 

Artykuły kuchenne - niezbędne dodatki do kuchni

W kategorii artykuły kuchenne odnajdą Państwo mnóstwo pożytecznych i stylowych dodatków do kuchni, które pomogą dopełnić wygląd Państwa kuchni oraz jadalni. Znajdują się tu zarówno dekoracje kuchenne, jak i inne niezbędne elementy wyposażenia każdej kuchni. Ułatwią one nie tylko gotowanie, ale także zadbają o atmosferę w kuchni i nadadzą jej niepowtarzalnego stylu.

Są tu zarówno takie przedmioty jak emaliowane kubki, ceramiczne talerze czy maty stołowe, które pozwolą na dekorację kuchennego stołu i stworzenie specjalnej atmosfery podczas posiłku.

Kieliszki na jajka, podkładki pod gorące naczynia czy szklane dzbanki na wodę to przedmioty niezbędne w każdej kuchni i jadalni, o których przypominamy sobie dopiero gdy są potrzebne, a ich akurat nie posiadamy. Dlatego warto zaopatrzyć się w nie zawczasu, gdyż wszystkie produkty w BelleMaison dobierane są przez profesjonalistów w dekorowaniu wnętrz i mogą one stanowić także dekorację kuchni.

Nigdy nie wiemy kiedy może nam się przydać waga kuchenna, deska na sery, miseczka na oliwki, a gdy ich potrzebujemy i nie posiadamy nasza koncepcja na dekorację stołu może być trudna w realizacji.

Zachęcamy do przejrzenia całej kategorii. Każdy przedmiot umieszczony w Belle Maison został przez nas dokładnie opisany z uwzględnieniem informacji o jego aktualnej dostępności, cenie, wymiarach oraz materiale, z którego został wykonany.

Wszystkie rzeczy z oferty sklepu internetowego Belle Maison są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz łączą w sobie funkcje użytkowe z walorami estetycznymi. Tworząc nasz sklep inspirowaliśmy się stylem skandynawskim oraz francuskim, współpracując w przygotowywaniu oferty z wysokiej klasy ekspertami od wyposażenia i dekoracji wnętrz. Mamy nadzieję, że docenią Państwo nasze starania w tym zakresie. Proszę również zwrócić uwagę na fakt, iż wiele spośród oferowanych przedmiotów zostało wykonane w całości ręcznie. Dzięki temu mają one swoje indywidualne cechy, pozwalające na traktowanie ich jak prawdziwych unikatów.

Produkty 1 do 36 z 38

Siatka  Lista 

Kategoria
   1. Szkło 36
   2. Pozostałe artykuły kuchenne 38
Cena
 1. 0,00 zł - 99,99 zł 33
 2. 100,00 zł - 199,99 zł 3
 3. 300,00 zł - 399,99 zł 1
 4. 700,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Chic Antique 1
 2. Clayre&Eef 21
 3. La Rochere 2
 4. Riviera Maison 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.