Pozostałe artykuły kuchenne

26 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Artykuły kuchenne - niezbędne dodatki do kuchni

W kategorii artykuły kuchenne odnajdą Państwo mnóstwo pożytecznych i stylowych dodatków do kuchni, które pomogą dopełnić wygląd Państwa kuchni oraz jadalni. Znajdują się tu zarówno dekoracje kuchenne, jak i inne niezbędne elementy wyposażenia każdej kuchni. Ułatwią one nie tylko gotowanie, ale także zadbają o atmosferę w kuchni i nadadzą jej niepowtarzalnego stylu.

Są tu zarówno takie przedmioty jak emaliowane kubki, ceramiczne talerze czy maty stołowe, które pozwolą na dekorację kuchennego stołu i stworzenie specjalnej atmosfery podczas posiłku.

Kieliszki na jajka, podkładki pod gorące naczynia czy szklane dzbanki na wodę to przedmioty niezbędne w każdej kuchni i jadalni, o których przypominamy sobie dopiero gdy są potrzebne, a ich akurat nie posiadamy. Dlatego warto zaopatrzyć się w nie zawczasu, gdyż wszystkie produkty w BelleMaison dobierane są przez profesjonalistów w dekorowaniu wnętrz i mogą one stanowić także dekorację kuchni.

Nigdy nie wiemy kiedy może nam się przydać waga kuchenna, deska na sery, miseczka na oliwki, a gdy ich potrzebujemy i nie posiadamy nasza koncepcja na dekorację stołu może być trudna w realizacji.

Zachęcamy do przejrzenia całej kategorii. Każdy przedmiot umieszczony w Belle Maison został przez nas dokładnie opisany z uwzględnieniem informacji o jego aktualnej dostępności, cenie, wymiarach oraz materiale, z którego został wykonany.

Wszystkie rzeczy z oferty sklepu internetowego Belle Maison są wykonane z wysokiej jakości materiałów oraz łączą w sobie funkcje użytkowe z walorami estetycznymi. Tworząc nasz sklep inspirowaliśmy się stylem skandynawskim oraz francuskim, współpracując w przygotowywaniu oferty z wysokiej klasy ekspertami od wyposażenia i dekoracji wnętrz. Mamy nadzieję, że docenią Państwo nasze starania w tym zakresie. Proszę również zwrócić uwagę na fakt, iż wiele spośród oferowanych przedmiotów zostało wykonane w całości ręcznie. Dzięki temu mają one swoje indywidualne cechy, pozwalające na traktowanie ich jak prawdziwych unikatów.

26 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
   1. Szkło 13
   2. Pozostałe artykuły kuchenne 26
Cena
 1. 0,00 zł - 99,99 zł 23
 2. 100,00 zł - 199,99 zł 1
 3. 200,00 zł - 299,99 zł 1
 4. 600,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Chic Antique 1
 2. Clayre&Eef 10
 3. La Rochere 2
 4. Riviera Maison 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.