Półki i wieszaki kuchenne

9 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Pólki i wieszaki kuchenne

Półki, wieszaki i inne podobnego typu dodatki do kuchni pozwalają na dobrą organizację wnętrza kuchni. Ponadto w małej kuchni umożliwiają znaczne zaoszczędzenie przestrzeni, dzięki czemu kuchnia nie jest zagracona i miło spędza się w niej czas.

Wieszaki kuchenne są nie tylko praktycznym wyposażeniem kuchni, ale mogą także stanowić dekorację kuchenną. W kuchni w stylu prowansalskim zawieś wieszak metalowy z kilkoma haczykami, a na nich zawieś stylowe garnuszki lub duże łyżki, chochle lub inne naczynia kuchenne. Z kolei w kuchni w stylu wiejskim na drewnianym wieszaku rozwieś drewniane łyżki lub emaliowane naczynia.

Półki w kuchni także mogą stanowić przepiękną dekorację wnętrza. Możesz na nich porozstawiać słoje czy pojemniki na żywność wypełnione kolorowymi nasionkami, ziarenkami lub przyprawami. W zależności od stylu Twojej kuchni wybierz pojemniki kuchenne metalowe lub ceramiczne, kolorowe lub białe.

Na wieszakach kuchennych możesz rozwiesić także ceramiczne filiżanki lub kubki. Będą one zarówno pełnić funkcję dekoracji kuchennej, jak i praktycznego rozwiązania – zwolnisz miejsce w szafkach na mniej urokliwe naczynia lub produkty.

W wielu domach na wieszakach kuchennych wiesza się także suszone zioła, warkocze czosnku czy ususzoną lawendę. Możesz też je wykorzystać do zawieszenia uroczych dekoracji z filcu lub kolorowych szmatek, które rozweselą kuchennie wnętrze.

Jednym z elementów naszej filozofii jest, by nasza oferta składała się z przedmiotów, które łączą w sobie praktyczne zastosowanie i piękno wykonania. Zwracamy dużą uwagę na detale i szczegóły, dzięki którym przedmioty stają się nietuzinkowe. Mamy przyjemność również pochwalić się, iż wiele rzeczy zostało w całości wykonanych ręcznie i specjalnie dla Ciebie sprowadziliśmy je od najlepszych dostawców. Komponowanie naszej oferty zostało powierzone doświadczonym specjalistom z branży wyposażenia i dekoracji wnętrz. Dzięki temu możesz dowolnie łączyć nasze produkty, tworząc własne zestawy.

9 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
   1. Szkło 12
   2. Półki i wieszaki kuchenne 9
Cena
 1. 0,00 zł - 99,99 zł 6
 2. 100,00 zł - 199,99 zł 2
 3. 200,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Clayre&Eef 4
 2. Jolipa 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.