Nakrycie stołu

Produkty 1 do 36 z 62

Siatka  Lista 

Nakrycie stołu

Nakrycie stołu i galanteria temu służąca to niezwykle ważne wyposażenie każdej kuchni oraz jadalni. Drobne i eleganckie dodatki mogą uczynić z każdego posiłku prawdziwie królewską ucztę. Nie bez powodu mówi się, że wiele osób „je oczami”. Dużo prawdy jest w tym powiedzeniu, ponieważ pięknie udekorowany stół w magiczny sposób dodaje smaku wszystkim znajdującym się na nim potrawom. Trudno się temu dziwić, bo gdy za przyprawę służy sztuka, to efekt może być prawdziwie czarodziejski.

Warto poświęcić więcej uwagi dodatkom do kuchni i dekoracjom kuchennym, które pomogą nam stworzyć niezwykłą atmosferę podczas posiłku. Stylowe talerzyki, miseczki czy kubeczki to podstawa nakrycia stołu. Pomyśl jeszcze o drobnych dekoracjach, którymi w prosty sposób możesz nadać specjalnego charakteru całości.

Często zapominamy o takich dodatkach do kuchni jak maselniczka, kieliszki na jajka, patera na owoce lub słodkości, pojemniczki na przyprawy czy sosjerka. A to nie tylko użyteczne naczynia, ale także drobne dekoracje stołu i samej kuchni. Także takie proste rzeczy jak mata czy podkładka na stół, taca do przenoszenia rzeczy czy dzbanek na wodę mogą udekorować stół i wprawić nas w biesiadny nastrój.

Wkładamy dużo pracy i zaangażowania w komponowanie oferty sklepu internetowego Belle Maison. Mamy w sobie wiele pasji i chcemy by w naszym sklepie znajdowały się wyłącznie wyjątkowe przedmioty, które specjalnie dla naszych Klientów sprowadzamy wyłącznie od sprawdzonych dostawców. Wiele spośród produktów widniejących na stronie to prawdziwe unikaty. Ręczne wykonanie i malowania sprawia bowiem, że dany przedmiot nabiera indywidualnych cech, dzięki czemu mogą Państwo mieć pewność, że nabyli Państwo coś absolutnie wyjątkowego.

Produkty 1 do 36 z 62

Siatka  Lista 

Kategoria
   1. Szkło 16
   2. Nakrycie stołu 62
Cena
 1. 0,00 zł - 99,99 zł 61
 2. 100,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Bloomingville 1
 2. Clayre&Eef 13
 3. Cote Table 6
 4. Jolipa 1
 5. La Rochere 3
 6. Mathilde M 1
 7. Riviera Maison 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.