Skrzynie i skrzynki

4 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Skrzynki, pojemniki, kuferki i szafeczki - miejsce na Twoje małe skarby.

Pamiątka ze ślubu, urodzin dziecka, czy innego ważnego wydarzenia zasługuje na szczególne traktowanie. Przecież nie możemy dopuścić, aby kurzyło się wśród innych gratów, lub nawet zgubiło. Na szczęście istnieją dodatki do domu przystosowane specjalnie do przechowywania tego typu niezwykłych przedmiotów. Dla tych, którzy po prostu lubią zbierać drobiazgi kuferki i skrzynki są istnym ratunkiem - zawsze mogą je odszukać i użyć w chwili potrzeby. Zdarza Ci się zapomnieć kluczy, karty lub ważnego dokumentu? Kiedy wyrobisz sobie nawyk sprawdzania ulubionej skrzynki umieszczonej przy drzwiach rozwiążesz ten problem. Dodatki do domu mogą przecież być praktyczne. Kuferki z wiekiem, pojemnik na biżuterię, skrzyneczka na herbatę, skrzynka na klucze, czy skrzynka pocztowa - oprócz pięknej formy wykonują przecież ważne zadania.

Belle Maison przedstawia - kuferki z wiekiem, pojemniki na biżuterię, skrzyneczki na herbatę, skrzynki na klucze, skrzynki pocztowe i wiele, wiele więcej!

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi dekoracjami do domu oferowanymi przez Belle Maison. Wierzymy, że każdy znajdzie w naszej ofercie to, czego szuka i potrzebuje. Aranżacja wnętrz wymaga od nas dużej wyobraźni i jeszcze większej kreatywności - dzięki dobraniu odpowiednich dekoracji do domu możemy zachwycić naszych gości i urządzić przytulne mieszkanie. Czy to sypialnia, pokój dzienny, czy kuchnia zawsze istnieje sposób na unikalną aranżację.

4 produkt(ów)

Siatka  Lista 

Kategoria
  1. Dekoracje 103
   1. Ramki 2
   2. Zegary 4
   3. Skrzynie i skrzynki 4
Cena
 1. 0,00 zł - 99,99 zł 3
 2. 100,00 zł i więcej 1
Producent
 1. Cote Table 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.