Bloomingville

Bloomingville

Bloomingville - sklep internetowy BelleMaison prezentuje

Bloomingville to znana duńska marka oferująca akcesoria dla domu i dekoracje ogrodowe w unikatowych formach, wzorach i kolorach. Domeną firmy Bloomingville jest niepowtarzalny design, wysoka jakość materiałów i wykonania produktów, projekty oparte są na zaskakujących połączeniach barw, materiałów i faktur. Akcesoria do domu tej marki zawierają swoiste przesłanie – trafne teksty, slogany, motta na każdy dzień, na każdą okoliczność.

Styl skandynawski , na którym bazuje producent, cechuje minimalizm i naturalność. Bloomingville oferuje głównie ceramikę, tekstylia, artykuły dekoracyjne, oświetlenie. Akcesoria do domu i dekoracje ogrodowe tej marki wyróżnia wysmakowana prostota, nowoczesność i oryginalność. Dekoracje skandynawskie mogą stanowić wyposażenie wnętrz nowoczesnych, w których dominuje styl industrialny, jak i łączyć się z innymi stylami home decor, komponować się z akcentami antycznymi, etnicznymi, vintage czy shabby chic. Bloomingville to marka, która inspiruje i zaprasza do wnętrzarskich eksperymentów!

Bloomingville - dekoracje w stylu skandynawskim i nie tylko

Wierzymy, że wśród naszej oferty wszyscy klienci znajdą swoje wymarzone dekoracje do domu. Dla niektórych z nich będą to oczywiście ozdoby spod marki Bloomingville. Sklep internetowy BelleMaison oferuje szeroki i wciąż rozszerzający się wybór przedmiotów tej firmy. Zachęcamy do regularnego odwiedzania działu marek, w tym marki Bloomingville - zapraszamy!

6 produkt(ów)

Siatka  Lista 

6 produkt(ów)

Siatka  Lista