Śniadanie wytworne i smakowite.

Omlet, croissant i kawa, a możne musli?

Każdy z nas ma swoje ulubione, ważne aby było smaczne i smakowicie podane.

Śniadanie rozpoczyna nasz dzień, przynajmniej powinno rozpocząć. Czasami jednak nie mamy czasu, jak zwykle zakręceni wypijamy tylko kawę, no bo kawa stawia na nogi?

choć  niezupełnie tak jest.

Wystarczy parę minut więcej i już mamy pyszny owocowo-warzywny koktajl, miseczkę smakowitego i zdrowego musli, lub choćby croissanta do tej ulubionej kawy.

Przychodzi jednak weekend i wtedy możemy wreszcie nacieszyć się wspólnie zjedzonym śniadaniem, nie musimy specjalnie zmieniać memu wystarczy że zmienimy swoje nawyki, przygotujemy odpowiednio stół, postawimy nasze ulubione miseczki na musli, lub zaparzymy herbatę  w imbryku, sok przelejemy do wysokiego dzbanka, na desce już pachnie świeże pieczywo, a dla kawoszy parzy się kawka.

Teraz możemy celebrować ten słodki, romantyczny, niezwykły wspólny poranek

Macie już ochotę ?

zapraszam...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co powiecie na śniadanie do łóżka?

Promienie słońca przenikają przez zasłony okienne, otulone jeszcze resztką snu, miękkimi poduchami, czujemy zapach parzonej kawy, a za chwile na tacy pojawia się śniadanie, do łóżka :)

co Wy na to?

 

 

 

Naprawdę warto celebrować śniadania, szczególnie w dni wolne od pracy.

Mamy wtedy możliwość cieszyć się z każdej wspólnie spędzonej chwili, czas na rozmowę i oczywiście czas by podziwiać pięknie, smakowicie nakryty stół.

Wiadomo przecież, że pierwsze "jedzą" oczy :)

 

do zobaczenia

Justyna