Akcesoria łazienkowe

Produkty 1 do 36 z 75

Siatka  Lista 

Akcesoria łazienkowe

Łazienka to miejsce, w którym zawsze znajdzie się przestrzeń na parę pożytecznych drobiazgów, które nie tylko udekorują wnętrze, ale również będą spełniały funkcję użytkową. W sklepie internetowym Belle Maison znajdą Państwo wszystkie niezbędne akcesoria łazienkowe służące do wyposażenia i dekoracji łazienki. Akcesoria łazienkowe, które oferujemy w naszym sklepie internetowym idealnie się ze sobą komponują i pozwolą stworzyć w łazience niepowtarzalny klimat inspirowany stylem skandynawskim, francuskim oraz retro.

Był taki czas, kiedy do wyposażenia i dekoracji łazienek nie przykładano zbyt dużej uwagi. Na szczęście dosyć szybko zorientowano się – powracając tym samym do zapomnianych trendów z przeszłości – że dom to całość oraz że każdemu pomieszczeniu należy poświęcić jednakową ilość uwagi w jego urządzaniu. Konsekwencją takiego poglądu jest zaprojektowanie wystroju łazienki w sposób, który będzie idealnie komponował się z resztą domu, czy też mieszkania.

Akcesoria łazienkowe stanowią także dekoracje łazienki, gdyż często projektowane są przez osoby, których pasją jest aranżacja wnętrz. Stylowe kosze na pranie, mydelniczki i kubeczki na szczoteczki są nie tylko użytecznym elementem każdej łazienki, ale także nadają jej niepowtarzalnego klimatu. Dozowniki na mydło, pojemniczki na szczoteczki i pastę do zębów czy nawet deski sedesowe są tworzone seriami tematycznymi dzięki czemu możemy zaprojektować wnętrze łazienki w jednym stylu. Ponadto mamy wybór w materiale z jakiego wykonane są akcesoria łazienkowe: mogą być ceramiczne, stalowe lub z elementami materiałowymi. Nawet szczotki do mycia ubikacji są piękne i stanowią dekoracje łazienki. Posiadamy akcesoria do łazienki takich marek jak: Riviera Maison, J-Line czy Mathilde M

Zachęcamy do przejrzenia także innych przydatnych elementów do wystroju łazienki, takich jak: dywaniki łazienkowe lub wieszaki łazienkowe.

Chcąc umożliwić Państwu wyposażenie własnego domu w jednolitej stylistyce, zadbaliśmy o to żeby oferta Belle Maison była różnorodna i obejmowała swym zakresem wszystkie pomieszczenia i niezbędne sprzęty domowe. Dzięki temu mogą Państwo robić zakupy w każdej z oferowanych przez nas kategorii, tworząc swoje własne zestawy bez obaw, że coś mogłoby do siebie nie pasować. Zachęcamy więc do dokładnego zapoznawania się z naszą ofertą i przeglądania wszystkich kategorii umieszczonych w serwisie. Staramy się regularnie uzupełniać listę oferowanych przedmiotów o różnego rodzaju nowości. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu.

Produkty 1 do 36 z 75

Siatka  Lista 

Kategoria
  1. Łazienka 183
   1. Akcesoria łazienkowe 75
Cena
 1. 0,00 zł - 99,99 zł 61
 2. 100,00 zł - 199,99 zł 9
 3. 200,00 zł i więcej 5
Producent
 1. Blanc Mariclo 2
 2. Bloomingville 1
 3. Chic Antique 5
 4. Jolipa 3
 5. Mathilde M 38
 6. Riviera Maison 1
Porównaj produkty

Nie masz produktów do porównania.